У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Po roce se v Lipsku konal modelářský veletrh a zde je k vidění zlomek z toho, co bylo k vidění. Mnohem více se v dohledné době dočtete v reportáži na serveru MoNaKo (http://www.mo-na-ko.net). Video pochází z pátku 2. 10. 2009.