Журналіст і в'язень сумління Руслан Коцаба вважає, що наступ на свободу слова посилюється: закриття КРТ і загрози телеканалу НАШ - це тільки початок. Тиск на свободу слова буде міцнішати через падіння рейтингу влади.
Журналіст також підкреслив, що журналісти повинні критикувати владу (і це їх прямий обов'язок) і їм не потрібно займатися "медіалізингом". Коцаба вказав на те, що державні структури, які вбивають незалежні засоби масової інформації, містяться на наші податки.
-рус-
Журналист и узник совести Руслан Коцаба считает, что наступление на свободу слова только усиливается: закрытие КРТ и угрозы телеканалу НАШ - это только начало. Давление на свободу слова будет крепчать из-за падения рейтинга власти.
Журналист также подчеркнул, что журналисты должны критиковать власть (и это их прямая обязанность) и им не нужно заниматься "медиализерством". Коцаба указал на то, что государственные структуры, которые убивают независимые СМИ, содержатся на наши налоги.