У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Airsoft CZ / G3 SG1 JG ! Zkouška čínské G3 SG/1 od J&G za 2500kč.Zbraň je plastová až na pár kovových dílů jako čepy, spoušť a drobné díly. V základu má podle eshopu M120, kovové skládací nožky a 7,4V NiMh baterku která není vůbec špatná. Délka hlavně je 47cm což zbraň předurčuje ostrostřelcům a lidem kterým nevadí dlouhé heblo. Do ruky je zbraň příjemná a pažbička(rukojeť) je dobře tvarovaná i pro menší ruce. Miky si dokoupil vodorovný grip na spodní Ris lištu pro pohodlnější držení (cena okolo 250kč). Vzhledově zbraň vypadá opravdu povedeně hlavně díky matné šedé barvě. Dojem kazí vrzající plasty které vás snadno prozradí. Vrzání by mělo jít omezit nalepením papírové pásky mezi díly aby se neměly kam pohybovat. Existuje dřevěné předpažbí které se na to dá dokoupit a to by problém mělo odstranit. Přepínač střelby je podobný tomu na MP5 a dají se u něj očekávat potenciální problémy během let provozu. Přední mířidlo je velké a nekrade výhled a zadní je otočné s různými velikostmi dírek. Poslední je velká, ze shora otevřená pro míření na malé vzdálenosti nebo za šera. Zadní mířidlo jde otáčet donekonečna, což na MP5 od JG nešlo.
A ZÁVĚR ?
Pokud se umíte chovat ke svým věcem tak dostanete za málo peněz výkonnou zbraň s dlouhou hlavní a dá se očekávat mnohem vyšší přesnost. Plastové provedení nevydrží hrubé zacházení ani nehody jako šlápnutí na zbraň plnou vahou. Viklání plastů by šlo řešit vymezením všech dílů páskou. Kdo by nechtěl plast tak ať jde do vyšší verze v celkovovém zpracování s cenou okolo 4000kč. Věřím že Miky bude s kvérem nakonec spokojený.