Monday, 22 June, 2026г.
russian english deutsch french spanish portuguese czech greek georgian chinese japanese korean indonesian turkish thai uzbek

пример: покупка автомобиля в Запорожье

 

ALEX & VLADI - CHILL [Official HD Video]

ALEX & VLADI - CHILL  [Official HD Video]У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Rap-A-Holic Studio ® 2020 Днес е деня на любовта! ?❤️? За нас е и всеки ден, заради музиката, която правим. Преди точно 2 години загубихме Мама на този ден и ние сме си обещали, че няма да скърбим, а ще живеем и ще творим! ????? След като пуснахме първия ни албум "Само за свободни" продължаваме с #VOL2 през #2020 ? С вълнение ви представяме първата песен - #CHILL от втория ни албум " 100 %" . Посланието ни с тази песен към вас е: "Бъдете разумни и обичайте близките си! Ако ви се дава нещо на готово, НЕ го взимайте! Работете здраво върху мечтите си, за да успеете да опитате, знаете и различавате истинския вкус на живота от това на временното и фалша! Обичаме ви и ви благодарим за вниманието! ?? ALEX & VLADI ❤️ For Booking: +359889391920; Director: Radostin Sabev - Shosho - http://www.skybrothers.bg Make up: Anna Rangelova -https://www.instagram.com/annarangy/ Graphic Designer: Antonio Asenov - https://www.instagram.com/to4kata/ ALBUM MIX ENGINEER: Dimiter Ganchev https://www.instagram.com/xaxomusic/ Styling by Alex & Vladi; Supported by: FOOTSHOP - https://www.footshop.bg/bg/ Shop at www.footshop.bg - 10 % discount with code: “ TRAPQUEENS " Wardrobe: Footshop - https://www.footshop.bg/bg/ SEKTA Store: https://www.sektastore.com/apparel Special Thanks to: Elisaveta Nacheva & Asen Nachev ТЕКСТ: Що, що, що, що не се търсиме Що, що, що, щото си от тъпите 100, 100, 100, 100 % кефиш се Само като взимате, с твойте като взимате. Chill, chill, chill ще се търсиме Chill, chill, chill Чил, ако искаме Chill, chill, chill ще се търсиме И ще искаме да си свиваме Chill, chill, chill ще се търсиме Chill, chill, chill Чил, ако искаме Cill,chill - Свиваме, ще се търсиме И ще искаме да си свиваме Ще пишеш ли? Да, липсваш ми! А мислиш ли? И искаш ли? Само аз и ти На четири очи Ще пишеш ли? Да, липсваш ми! А мислиш ли? А искаш ли? Пак да бъдем Аз и ти ..... На четири очи Не oчаквам нищо в замяна Просто обичам да го правя Защо помисли, че съм спряла просто като писа, не го бях видяла От дръпка стават CHILL - кефят се и спират По-добре да си свиваме, да си свиваме Без да взимаме, без да взимаме - не, не, не само свиваме, свиваме, свиваме Без да взимаме- само, само свиваме Chill, chill, chill ще се търсиме Chill, chill, chill, ако искаме Chill, chill, chill и ще искаме да си свиваме, да се имаме Що, що, що, що не се търсиме Що, що, що, щото си от тъпите 100, 100, 100, 100% кефиш се Само като взимате, с твойте като взимате Що, що, що, що не се търсиме Що, що, що, щото си от тъпите 100, 100, 100, 100 процента кефиш се Само като взимате, с твоите като взимате Свиваме.. Едно обаждане разлика има между нас Аз съм си във вкъщи, а ти си си у вас Що не се търсиме, а се искаме Да си сви- да си сви - да си свиваме Да си, да си свиваме - да, да да си свиваме, да си свиваме да, да, да си свиваме
Мой аккаунт