У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Pesem Izpod snega iz Amotovega CD-jaHorizont, komentirajte, rejtajte, predvsem pa uživajte ob poslušanju.
(vid edited by Mateja) DOLPOTEG CD-JA NA: http://www.urbana-frekvenca.net/amo-horizont.rarwww.rapvirus.info
Draga punca piši svoji odliki
Vsi ljubimci ki si jih mela so kot pohojeni čiki
Topljiva kot vosek je sreče ta pot
Zlamam se na kose pa še vedno njemu posvečaš ta jok
On se brano z dežnikom
ti točiš solze globoke
nastavim ramo ti če se odločiš delati potoke
sem vaza ki se ni strla
glava naveze
ta ki je umrla nikol ni bla prava ljubezen
kje zavest maš trezna si nezavestna
za mojo pozornost ni treba rezat zapestja
punca kri teče, tečejo leta
veš da zaj si ženska pusti nedolžnost tega dekleta
nezagreta nejevoljno pa izrabljaš mene stiske
ne morem ti kovat prihodnost če predstavljaš ledenike
ker čist vse življenjske slike ki sem možnost mel pogledat
niso vredne tega negrejo izpod snega
rf
takih tekstov polni komadi vidli smo z intenzom
še en corny love song z kritičnim recenzom
ta komad je zate dan
potuje tak ko Magellan
ne rabi razlage da vidi svet čez sebe samega
čas je da pogledaš to kar maš na voljo
goreča naj te nalijem z oljom
večna ko folk v vesolju
ko revolt na polju
ko puntar da pred sablo glavo dol
naj dvomi vate hranijo ti lakoto
vzami z napako to
lajf namreč se izide bežno
ko boš lačna življenja šele takrat pride trpežnost
zaupanje po delih
pretrgana vez
če je prehitro pomeni raztrgano srce
iz brc vseh to veš
dala skoz si vse oblike
črne pike pri njemu pa hočeš vrnjene stike
ker čist vse življenjske slike ki sem možnost mel pogledat
niso vredne tega, ne grejo izpod snega
rf