У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
ф х ц ч
Интернет връзка за връзване:
https://www.facebook.com/belegaga
https://www.instagram.com/belega99
Инструментиране: nikvaideq
Mix/Master: Белега
Запис: inкъщи
Текст:
Аутизъм...Аутизъм...Аутизъм...Аутизъм...Парти-Марти
Размишлявам с ума. Разрушавам с крака.
Управлявам кола само да я впечатля.
Раздавам храна.
Дръжте голямата пръдня.Оп, оп, опа, гръмна.
Жонглирам и рева. Игнорирам хейта.
Копирам и рапирам. Само like-а сабирам.
Купувам си аз пица. Ям я с лъжица.
Опитах да я хвана, а пък тя пусна пяна.
Лекувам се със секс. Воювам със Зевс.
Жадувам за шестица. Подкупувам с мекица.
Разказвам й аз вица на сексапилната певица.
Смее се кат слон. Тъпа кат галфон.
Имам си дечица. Режа ги с ножица.
Само да ги хвана.Слагам ги във вана.
Оргазъма ме грабва.Насрах са и ма радва.
Искам да ва срежа с мойта брадваааа.
Оп, оп, оп! Съжалявам за това. Отивам в ъгъла малко да си порева.
Нещо се всели в моите гърди.
Моята душа сам си я руша.
Виж, аз съм пич,
но не мога да
мисля за това.
Сам си се оправяй.
Не ме занимавай.
Нервите дарявай
и по-добре си лягай.
Влизам във клуба.
Гледам Стръцката флиртува с една докат пуши трева.
Дойдоха още две. Тъкмо за мезе.
Взе ги той и трите ся навиват му сърмите.
Кърша са на рап. Пържа си спанак.
Държа го във чорап с който бърша fap-fap.
Наконтям се с гел. Зареждам си от Шел.
Отивам на домашно, то пък много страшно.
Летят някви вази. Чупят са маси.
*ъъъъгхгх*
Питам ги защо имат кенгуро.
Кара колело в ръката с лайно.
Мисли се за про.
Сак-со-фон свири се от кон.
Хапва си лимон.
Той е in the zone.
Шалалалали
Камила ме наби.
Взе всичките пари. (Бедняк съм)
Без-дом-ник си останах аз.
Загубих оня бас. Дето хванах се с Nas. (тъжно)
Ядосах се от раз ама вече съм в час. Правя го за вас. (И за никой друг)
Бебе копидон. Грозен със бритон.
Говори на жаргон. Спори с барон.
Кой е Megatron? Upgrade-натия drone?
Прилича на вагон с микрофон.
партимарти