ubr.ua - украинский бизнес ресурс : Стрес у бюджетників - адже їм почали затримувати зарплату. Комусь на кілька днів - а комусь більше ніж на тиждень. Офіційно чиновники причин не озвучують - тож громадяни гадають - чи це поодинокий випадок, чи надовго. Хтось навіть припускає, що грошей не дають через вибори. Чиновники стверджують - це не так Євгеній Агарков, журналіст : " Ось так і виходить: цілий місяць працюєш, а потім ще пів місяця чекаєш на свою заробітну плату - У лікарів та вчителів почалися такі затримки. У чому причина - керівництво таких деталей їм не розповідає, але самі припускають, що все пов'язано з виборами". Корисно знати : Розмір податку на розкіш буде залежати від вартості об’єкту Бюджетникам затримують зарплати. Працівники дитсадочків, шкіл і лікарень сподівалися отримати платню у понеділок - але вже четвер - а грошей немає! На заблукалу зарплатню скаржаться, окрім Київщини, бюджетники у Кіровоградський та Львівській області. Людмила Валентинівна, вчителька з Київщини: " Зазвичай затримка максимум тривала 2-3 дні, а ці 2 тижні люди просто не знають з що їм жити обіцяли в принципі наприкінці цього тижня дати гроші, але кінець тижня вже підійшов, а зарплати немає, загалі у школі ходять чутки, що можуть затримати зарплату до нового року". Офіційно причини затримки працівникам не озвучують. Кажуть чекати і далі. Тож кожен може гадати як йому на думку спаде. К Новому году украинцам подкинут сто гривен к зарплате Людмила Валентинівна, вчителька з Київщини : " Якась помста Київській області за те, що вона не проголосувала за провладну партію". Як воно насправді і де блукає вчительська і лікарська зарплата, офіційної відповіді від столичної влади ми поки не отримали. Місцеві лікарі тим часом кажуть, що платню почали видавати частками і вибірково. Віталій, фельдшер швидкої допомоги : " Вперше за весь час, вперше мабуть за останні кілька років зарплату ми вчасно не отримали, зараз вже 15 число йде, а деякі працівники отримали там лише від 10 до 30% від зарплати, тобто, комусь ця частина дійшла, а комусь і цієї частини не дійшло". У головному управлінні охорони здоров'я Києва визнали - грошей дійсно бракує. Тож вирішують проблему як можуть. Столичным врачам до сих пор задерживают зарплату Валентина Залеська, заступник начальника ГУ охорони здоров'я КМДА : " Це питання постійно і контролюється і займається цим питанням є дійсно проблеми але одним словом сказати, що недостатнє фінансування, недостатнє, але є інформація від ГУ фінансів, що завтра - післязавтра фінанси надійдуть". Після завтра - то субота, отже бюджетникам залишається чекати грошей у понеділок-вівторок. . JOIN QUIZGROUP PARTNER PROGRAM: http://join.quizgroup.com/ .