У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Zombie Driver HD od polskiego studia Exor.
Mega propsy.
Czekam na komentarze pod filmikiem, a i nie będę wspominać o tym już w samym filmiku, ale jeżeli spodoba wam się filmik, pamiętajcie o tym, że "Fajne" pomaga mi w dotarciu do szerszej widowni. Jednak pamiętajcie, sami decydujcie czy taka nagroda mi się należy.
Trzymajcie się cieplutko