У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Małopolska aktualnie posiada 2 takie sprzęty.
Ten 001 jeździ w relacji Wieliczka Rynek - KG - Oświęcim.
Natomiast 002 śmiga na trasie Kraków Gł.- Tarnów - Nowy Sącz..
Następne zakupione Acatusy maja kursować po E-30 między Rzeszowem a Katowicami. Tak zadecydowały władze Małopolski z PR.
Pozdro !!!