У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
[EN] Hello, just modified my new daf and it sounds awesome. Hope you like that sound. Like and Subscribe :)
[BG] Здравейте, реших да си модифицирам Дафчето (камиона) и звучи ужасно яко. Лайк и събскрайб :)