У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Witam!
Pokazałem tu problem akcelerometru w FunTabie z ROMem z Kiano Young II. Jak ktoś wie jak to naprawić proszę napisać w komentarzu. Zwracam się jeszcze z prośbą do użytkowników, którzy mogli by zrobić .img oryginalnego systemu do FunTaba 7.0