GRINGOD - https://www.facebook.com/gringobogdan.grigorov
Music by -
Sezy : https://www.facebook.com/profile.php?id=100011578450217
OG Bojko :https://www.facebook.com/profile.php?id=100011408200628
Video: Sezy
Text :
Небето - мрачно,
с облаци покрито.
Хоризонта - мътен,
далече са звездите.
Човек - поробен,
сведени главите,
но нищо - готов е.
Готов е за игрите на съдбата,
правилата с кръв написани са на стената...
Припев:
Отново в самотата ,с доста мисли във главата,
многократно , неприятно
те тормозят ми душата.
Вместо да изстрелям сума думи , пускам празни тетивата и оставам с тишината
Отново в самотата
с мисли във главата
пускам тетивата
оставам с тишината
Първи куплет :
Яд. Тревога.
На другите помагам ,а на себе си не мога.
Не вярваме във името си,
камоли във бога.
Забога, не мога да водя диалога със хора
които и на въпроса "къде си?" ,ще кажат “в Депресия” ,просто защото е на мода.
Влезли сте във филма, защото не ходите на театър.
Изкупувам време , ти стотинки и кинти мятай , смятай.
Мен вее вятър ,далеч от всяко ято.
Съхранявам чувство свято.
мамо и татко.
Припев:
Отново в самотата
с мисли във главата
пускам тетивата
оставам с тишината
Отново в самотата,
с доста мисли във главата,
многократно ,неприятно
тe тормозят ми душата.
Вместо да изстрелям
сума думи
пускам празни тетивата
и оставам с тишината
Втори куплет :
Яд , тревога
Сам измежду облекла маски и комплекси бродя гол
и питам се “защо живеем по дефоулт “
с такива извратени нрави :
ежедневие по график,
прогреса нейде тъне в трафик.
Към пороци вечно слаби,
със лъжи се славим
и умираме от мързел здрави прави.
Но файда от всичко това
като дори обичаме по навик
...а животите започват и приключват
със едно “наздраве”
Припев:
Отново в самотата,
с доста мисли във главата,
многократно ,неприятно
тe тормозят ми душата.
Вместо да изстрелям
сума думи
пускам празни тетивата
и оставам с тишината
Отново в самотата
с мисли във главата
пускам тетиватаа
оставам с тишината