Sajnálatos modon csak 1 videóra futja hetente ebe a hónapba. De majd jövő hónap talán lazább lesz. A vasam: proci: AMD FX 6300 6 mag 3.5 ghz max 4.1 ghz RAM: Kingston HyperX Fury 8 GB DDR3 ram HÁZ: M-Tech REO3A TÁP: M-tech táp 600 wat Videó kártya: Sarphire R7 260 2 gb GDDR 5 128 bit winyó: WD 1 tb Alaplap: MSI 970 GAMIG Bilentyüset:DELL KB 1421 egér:Tracer SCORPIUS TRAMYS45120 Elérhetöség:
[email protected] [email protected] facebook csoport:https://www.facebook.com/groups/97026... facebook oldalam:https://www.facebook.com/AttisHD/