У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
(Polski) Cześć co tam u Was ? Mam do Was małe pytanko : Czy robić następny odcinek z Sir Pentious ? Napiszcie w komentarzach , dobrze ? Narazie !!!
(English) Hi, how are you ? I have a small question for you: Do you do the next episode with Sir Pentious? Write in the comments, okay? For now !!!