У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Když bych měl popsat co nordic walking vlastně je, tak bych řekl že přirozená chůze se zapojením horních partií těla, které zapojujeme pomocí nw holí. Nw hole nám slouží jako prodloužené horní končetiny a tím pádem místo po dvou chodíme po čtyřech.