У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Czytać opis :) V
Chyba chrapię w nocy, zastanawiam się też czy zrobić bigreactors, nie było by to takie złe gdybym tylko miał yellorium, zobaczy się w następnym odcinku
-Botania
-Inventory AE (DONE)
-Autocrafting AE
Paczka to "Project Ozone" dostępna na curse ftb.
Strona główna paczki http://mods.curse.com/modpacks/minecraft/233584-project-ozone