W moim samochodzie(2003r. po liftingu) tylko po odpaleniu samochodu i tylko w granicach 0 stopni występuje dziwne buczenie/wycie, które nasila się i delikatnie zmniejsza, nasila i delikatnie zmniejsza (takie buuu uu, buuu uu :) ), cały czas do momentu nagrzania się całkowitej temperatury samochodu potem problem znika a w cieplejsze dni w ogóle tego objawu nie ma. Odgłos dobiega jakby z wewnątrz konsoli w nogach w okolicach za radiem, pod maską sprawdzałem i delikatnie jakbym to słyszał, ale nie jestem pewien, bo tam wszystko drga i hałasuje, ale jakby patrząc od przodu samochodu z góry na silnik, ale gdzieś tam w głąb, jednak nie jestem pewien, czy to to i w ogóle dzwięk się rozchodzi..., co nie zmienia faktu, że najlepiej jak nie tylko to słychać właśnie w środku jakby w konsoli za radiem. Macie jakieś propozycje co to może być?, wiem na filmiku naprawdę trzeba się wsłuchać aby ten odgłos ułyszeć Jak na razie wyeliminowałem: -nawiew zwykły -wiatrak z czujnika temp. wewnętrznej. Bardzo proszę o pomoc. Dziękuję.