У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Paranoia to kolejny świetny mod do Half-Life wydanym w 2007 roku. Wcielamy się tu w rosyjskiego oficera Specnazu. Dodatek przypomina trochę They Hunger. Głównymi zaletami dodatku jest świetna muzyka oraz niesamowity klimat grozy. Dodatek został przeniesiony na podrasowaną wersję silnika Goldsource o nazwie Xash3D.
Paranoia is another great mod for Half-Life released in 2007. You play here as Russian Spetsnaz officer. They add-on is a bit like They Hunger. The main advantages of the mod is great music and amazing atmosphere of horror. Mod has been moved to the improved Goldsource engine version called Xash3D.