Please kill me!!!!! (Probotector II - Return Of The Evil Forces - NES Version)
У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Hello again! This is me playing "Probotector II - Return Of The Evil Forces" for the Nintendo Entertainment System (NES). What you see here is the final boss in a desperate attempt to kill me! :-D ENJOY!