У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Am filmat în mare grabă, am vorbit cam țărănește, dar ideia a fost de a vă informa(poate nu în cel mai bun mod).
Mai pe scurt după cum ați înțeles merge vorba despre un registrator chinezesc procuratсг 32,4 $.
Spun concret nu se merită nici 15$.
Acesta este vînzătorul:https://ru.aliexpress.com/store/1268102?spm=2114.10010208.0.0.7061q4