У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Może to nie taki typowy vlog świateczny ale male wprowadzenie. od jutra aż 27 lub 28 bede prowadziła codziennie świateczne vlogi ;) CHCESZ MI WYSŁAC LIST? http://oohoow.blogspot.co.uk/2012/11/listy.html twitter. http://twitter.com/woohoo16xo facebook (tylko subskrypcja) https://www.facebook.com/beata.er photoblog http://www.photoblog.pl/woohoo16xo/136933020 MIŁEGO DNIA, WIECZORKU, POPOŁUDNIA, CZY KIEDY TAM TO OGLADASZ