У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Draugu Orķestris, Reinis Jaunais un Artūrs Veinbergs
Pirms kāda laika iznācis Reiņa Jaunā soloalbums Plika ģitāra, kurā ir
tikai un vienīgi instrumentālas dziesmas, kas izpildītas spēlējot
elektronisko ģitāru. Tajā laikā Reinim paticis spēlēt tapping tehnikā.
Kamēr Reinis spēlējis Pliku ģitāru, Artūrs Veinbergs spēlējis
perkusijas. Pirms pusotra gada abi mūziķi saspēlējušies pirmajos džemos.
Toreiz vēl nopietnu plānu nav bijis – iepaticies spēlēt kopā un
„dziesmas pašas rakstījušās”.
Jaunajā albumā iekļautas gan instrumentālas, gan vokāli instrumentālas
dziesmas, kurām mūziku rakstījuši abi. Ar savām idejām pievienojušies
arī citi draugi, kuri piedalījušies kopīgās ballītes ar muzicēšanu pie
Reiņa un jam sesijās, šo īpašo sajūtu puiši arī vēlējušies nodot
klausītājiem. Tāpēc arī albuma nosaukums ir Draugu Orķestris. Tajā
iekļautas 12 dziesmas.
Seko informācijai: https://www.facebook.com/reinis.jaunais
Klausies: https://soundcloud.com/reinis-jaunais