У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Robiłam 2 i pół godziny (od 9:00 do 11:30). Mam nadzieję że nikogo tym nie uraziłam. Z komentarzy pod tym filmikiem: https://www.youtube.com/watch?v=9c14h2X9N7E Muzyka: https://www.youtube.com/watch?v=Cq6kiHH_Kwg Program: Sony Vegas Pro 13 oraz Gimp Mój Facebook: https://www.facebook.com/Kropka308-1449073401833602/?ref=bookmarks