У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Bol to skvelý koncert v B. Bystrici. Kulturák v Podlaviciach pripomínal kotol v ktorom sa varila parádna muzika. ZNT pridávalo do kotla, pod pódiom to vrelo a tak som za rozhodol niečo natočiť a spáchal som tento klip.