У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Hej. Pamiętacie starego, dobrego Stalkera? Postanowiłem przypomniec sobie dawne czasy i wrócic do owej serii za sprawą najnowszej modyfikacji Dead Air, na którą miałem ochotę od dłuższego czasu. Mod ten jest czymś innym niż podstawka gry. Pełen jest nowych mechanik i ukrytych smaczków co sprawia go jeszcze bardziej grywalnym. Musicie wybaczyc mi to, że pierwszy odcinek powstał w trochę chaotycznym tępie i nie pokazałem w nim zbyt dużo, aczkolwiek nastepne odcinki będą znacznie bardziej dynamiczne. Zatem Stalkerzy, jeśli jesteście fanami serii, chcieliscie wrócic po tych ładnych kilku latach do uniwersum i nie przeszkadza wam ględzenie o niczym, to zapraszam na film. Enjoy^^
Link do moda (nie wymaga podstawki gry):
https://www.moddb.com/mods/dead-air
Link do strony twórców na Vk:
https://vk.com/callofmisery