У вашего броузера проблема в совместимости с HTML5
Witajcei w drugim odcinku ze Stalkera Dead Air. Na wstępie chciałbym powiedziec, że program nie nagrał mi końcówki, o czym dowiedziałęm się trochę za późno :P
Ten odcinek ma nieco inny charakter niż wcześniejszy. Zwracam tutaj znaczną uwagę na niedociągnięcia twórców moda i zastanawiam sie czy nie kontynuowac serii ogrywając Stalker Call of Chernobyl. Byłbym wdzięczny za wszelakie opinie odnoszące sie do moda jak i mojego nagrywania owego tytułu. Enjoy ^^