Jedem do Afriky a celé album Yo Yo Bandu "Jenom kouř" na Supraphonline ► https://www.supraphonline.cz/album/2710-jenom-kour Text písně "Jedem do Afriky": Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne. To, co je před náma, lechtá nás u pupku, mám strach, že skončíme něčemu v žaludku. Ou jé. Krokodýl zelený fláká se po pláži, lehce se usmívá, vo něčem přemejšlí. Krokodýl zelený fláká se po pláži, co asi vymyslel, že na nás doráží. Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne. To, co je před náma, lechtá nás u pupku, mám strach, že skončíme něčemu v žaludku. Ou jé. Zebry a žirafy nemaj co na práci, honěj se se lvama, maj z toho legraci, když je lvi dohoněj, tak je pak sežerou, oni se nezloběj, souhlasej s přírodou. Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne. To, co je před náma, lechtá nás u pupku, mám strach, že skončíme někomu v žaludku. Ou jé. Ou jé. Ou jé. Ou jé. Náčelník Bokassa chytně tě do lasa, nacpe do lednice, masa jak u rasa. Prezident Francie tam taky večeřel, když slyšel, co tam jed, div z toho neumřel. Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne. To, co je před náma, lechtá nás u pupku, mám strach, že skončíme někomu v žaludku. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Wouwou, jéijé. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Jedem do Afriky. Wou jéi. Jedem do Afriky, jedeme do Zimbabwe, jedem na hostinu, špatně to nedopadne. To, co je před náma, lechtá nás u pupku, mám strach, že skončíme něčemu v žaludku. Ou jé.